W miniony weekend na terenie zespołu szkół przy ul.Lipowej 3 w Płochocinie odbyły się pierwsze w tym sezonie halowym zawody modeli samochodów zdalnie sterowanych, czyli

„1 Runda Mistrzostw Polski Modeli Tamiya”

Co ciekawe specjalnie dla najmłodszych uczestników Szkółki RC Płochocin w niedzielę rozegrane zostały specjalnie dla nich pierwsze tego typu zawody. Emocji i zabawy było, co nie miara . Dzieci bawiły się doskonale, ale również rodzice włączyli się do zabawy nie tylko kibicując, ale także biorąc udział w serwisie modeli.

Na koniec nagrody rzeczowe wręczył Prezes firmy Adviser Nieruchomości P. Włodzimierz Młot. Nagrody te dostali absolutnie wszyscy uczestnicy bez względu na umiejętności lub wynik . Ze względu na bardzo dobre warunki, które sprzyjają takim zawodom, już w najbliższym czasie odbędą się następne. Mamy nadzieję, iż wpiszą się na stałem do kalendarza imprez kulturalno-rozrywkowych w naszym powiecie. Zapraszamy wszystkich serdecznie do obejrzenia zdjęć w naszej galerii a także filmu z przejazdu jednym z modeli po torze.

https://www.youtube.com/watch?v=6Z1fE7yF8zI&list=UUxH_E8hKQMCYWcTD4P0EMSg