Nowa sekcja modelarska przy AKS FC PŁOCHOCIN

 

Po wielu przygotowaniach nareszcie rusza długo oczekiwana „Szkoła RC Płochocin” Organizuje ją Klub Sportowy AKS FC Płochocin we współpracy z firmą ATA Świat Modeli .
Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu dyrekcji szkół Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Płochocinie zajęcia będą miały komfortowe warunki (nowoczesna duża świetlica) , bardzo dobrą ,fachową opiekę oraz wykwalifikowanych instruktorów. Zajęcia odbywać się będą, co tydzień od 16:30 do 18:30 czyli po ok. 2 godziny ,w każdą środę,na terenie szkoły przy ulicy Lipowej 3. Dzieci i młodzież będzie tam mogła poznawać tajniki modelarstwa samochodowego jak również rozwijać swoje manualne zdolności w jeździe takimi modelami. Więcej informacji na temat „Szkoły RC” jak również samych zapisów można uzyskać u P.Karola Dumały pod nr.tel. 505-433-051 oraz adresem mailowym : kardumek@gmail.com.
Pomocą służy również P.Włodzimierz Młot – adres email: wlodzimierzm@fcplochocin.pl.
Opłata miesięczna za zajęcia to koszt 20 zł. Spotkanie organizacyjne odbędzie się na godzinach wychowawczych w szkole przy ul.Lipowej 3 dnia 07.01.2014. Natomiast start samych zajęć już 8.01.2014. czyli dzień później.
Firma Adviser-Nieruchomości ,ma jak zwykle przyjemność pomagać w kolejnej tego typu inicjatywie. Ponieważ chodzi o nasze dzieci oraz młodzież z terenu głównie gminy niejako czujemy się zawsze w obowiązku być w gotowości do popierania wszelką formą nowych kierunków rozwoju naszych podopiecznych.
 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszany na zapisy a potem do udziału w zajęciach.