ADVISER NIERUCHOMOŚCI to jedno z najprężniej działających biur pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

na terenie powiatu warszawskiego zachodniego.

Do biura w Ożarowie Mazowieckim poszukujemy osób na stanowisko:

Agent ds. nieruchomości mieszkaniowych

Jeśli masz powyżej 40 lat i myślisz o zmianie zawodu to nasza oferta może być dla Ciebie interesująca. Spotkaj się z nami i przekonaj się jak interesujący jest zawód agenta ds. nieruchomości mieszkaniowych. Praca u nas to wysokie wynagrodzenie, pozytywne nastawienie, miła atmosfera, wsparcie i szkolenie. Najważniejsze dla nas jest to, aby kolejna osoba w naszym zespole współgrała z nami i kierowała się w kontaktach z klientami tymi samymi wartościami, których my przestrzegamy. Są to przede wszystkim: etyka, miła obsługa, dostarczanie usługi wysokiej jakości.

Zapraszamy do złożenia aplikacji. Nie wymagamy doświadczenia w branży.

Agent ds. nieruchomości inwestycyjnych

Jeśli lubisz wyzwania i ciekawą pracę, która daje satysfakcję i wysokie wynagrodzenie – zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko agenta ds. nieruchomości inwestycyjnych. Wymagamy doświadczenia w handlu lub marketingu. Oferujemy szkolenie, wsparcie, niezbędne narzędzia do pracy, innowacyjne podejście oraz atmosferę sprzyjającą indywidualizmowi i kreatywności. Najważniejsze dla nas jest to, aby kolejna osoba w naszym zespole współgrała z nami i kierowała się w kontaktach z klientami tymi samymi wartościami, których my przestrzegamy. Są to przede wszystkim: etyka, miła obsługa, dostarczanie usługi wysokiej jakości. Mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Doradca Klienta

Nasze oczekiwania:

  1. Entuzjazm i aktywne podejście,
  2. Wysoka kultura osobista,
  3. Otwartość, kreatywność, komunikatywność,
  4. Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i ciekawość do poznawania nowych zagadnień,
  5. Dobra organizacja pracy,
  6. Doświadczenie w branży lub w handlu, sprzedaży, marketingu
  7. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Opis stanowiska:

Pozyskiwanie i kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami,   w tym utrzymanie baz danych, sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego  nieruchomości, prezentacja nieruchomości, pomoc w załatwianiu formalności.

Oferujemy pracę w stabilnym, zgranym zespole. Zapewniamy szkolenie i wsparcie oraz satysfakcjonujący system wynagradzania. Jesteśmy rozpoznawalni dzięki stałej promocji naszej marki. Praca jest ciekawa i rozwijająca.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@advn.pl

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.