Rajdowe Lato w Mieście 2013r.

 

Okres wakacyjny już na półmetku, więc chcielibyśmy odrobinę przybliżyć cenną inicjatywę, w której my, jako Biuro Adviser Nieruchomości mamy okazję bardzo mocno wspierać.

 

Jest nim : Rajdowe Lato w Mieście.

 

 

Oto kilka słów na ten temat.

Rajdowe Lato w Mieście to cykl spotkań dla dzieci i młodzieży, na których uczą się podstaw budowy pojazdów samochodowych na przykładzie modeli. Mogą  je samodzielnie składać , regulować a następnie efekty te sprawdzać w praktyce. Jest  to zaczątek do pierwszych sportowych wyzwań. Przeprowadzone  zostanie również jedno szkolenie w miesiącu, z zasad ruchu drogowego pod patronatem Głównego Inspektora Ruchu Drogowego. Dodatkową atrakcją, ( jako nagroda) jest  możliwość obejrzenia pracy Inspektora na żywo - wyjeżdżając razem z mobilnym patrolem na drogi. Innym  nieocenionym aspektem tej zabawy jest próba pokazania najmłodszym innej, bardzo ciekawej formy spędzania wolnego czasu i jakże odmiennej w swej formie od komputera i np.portali spółecznościowych. A jak obecnie daje się zauważyć to trend, który bardzo skutecznie zaburza aspekt „społeczny” u młodych ludzi.

 

W poniższym linku krótka migawka z zajęć i wywiad z Prezesem  Adviser Nieruchomości

Panem Włodzimierzem Młot:

 

A tutaj kilka zdjęć:

 

Poniżej plan zajęć wakacyjnych.

W miesiącu Lipcu:

W świetlicy i na boisku przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim przy ul.Poznańskiej 183. Cyklicznie, co środę w godzinach 10-18, zaczynając już od 3 Lipca. Zajęcia dla jednej grupy to ok.2 godziny zegarowe.

 W linku poniżej krótki  film z podsumowania pierwszej części Rajdowego Lata w Ożarowie:

 

Jak widać dzieci bawią się doskonale. Jest twórcza atmosfera a pogoda jak marzenie.

 

W miesiącu Sierpniu:

W Domu Kultury Uśmiech,-filia w Józefowie  przy ul. Fabrycznej 15. Również cyklicznie w każdą środę poczynając od 7 Sierpnia  w  godz. 10-18.

 

 

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich chętnych do udziału w tych zajęciach. 

Zajęcia są bezpłatne a wstęp oczywiście wolny! 

Gwarantujemy  świetną atmosferę i zabawę połączoną z praktyczną nauką budowy samochodu i zasad ruchu drogowego.