Rajdowe Lato w Mieście 2014 i Finały w BlueCity

W ostatni tydzień wakacji w centrum handlowym BlueCity w Warszawie ,już po raz drugi odbyły się finały Rajdowego Lata w Mieście.

Firma Adviser-Nieruchomości i tym razem była obecna gdyż nieustannie wspiera młodych adeptów mini rajdów samochodowych. Ponieważ staramy się promować aktywne spędzanie wolnego czasu staramy się zawsze być blisko takich wydarzeń. Finały te zostały zorganizowane po raz kolejny, jako podsumowanie zajęć wakacyjnych, czyli Rajdowego Lata w Mieście –edycji 2014.

Zajęcia te odbywały się w miesiącu Lipcu na terenie szkoły przy ul.Lipowej 3 w Płochocinie a w Sierpniu w Błoniu .Współorganizowała je sekcja „RC”klubu FC Płochocin .Pogoda dopisała, frekwencja również.  I właśnie dla wszystkich tych, którzy zapisali się do Rajdowego Lata zostały przygotowane finały w BlueCity w Warszawie.

Były konkursy ,były treningi a w niedzielę finałowe biegi. Emocji nie brakowało, ale i rodzice również czynnie dopingowali swoje dzieci.

Cały finał przedłużył się o prawie 2 godziny, ale zmagania były zacięte, więc trudno się dziwić. Niemniej wszyscy uczestnicy bez względu na zdobyte miejsce otrzymali nagrody rzeczowe. Oczywiście trudno było by to zorganizować bez pomocy również innych sponsorów jak np. dealera Volkswagena Grupy Krotoski-Cichy czy firmy ATA Świat Modeli.

Również tak jak Adviser-Nieruchomości przyczynili się do wielu uśmiechów w ostatni weekend wakacji.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i kibicowanie naszym najmłodszym pociechom.

                                                                                                      Grupa Adviser.