W dziale NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE umieściliśmy oferty gruntów i obiektów przeznaczonych na cele komercyjne. W odrębnym zbiorze ofert nazwanym „okazje inwestycyjne” prezentujemy te oferty, które w naszej opinii są szczególnie warte polecenia.

Naszym zamierzeniem było, aby klienci zainteresowani nieruchomościami inwestycyjnymi nie musieli przeglądać informacji, które są dla nich zbędne. Dlatego nieruchomości mieszkaniowe  znajdują się w odrębnym dziale.

Grunty zostały podzielone na rodzaje:  inwestycyjne, rolne, inne.

W naszej nomenklaturze grunty rolne to takie, które są oznaczone w obowiązującym Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego jako rolne oraz te grunty, które nie są objęte  Planem i nie ma możliwości uzyskania warunków zabudowy. Te tereny, które kwalifikują się do uzyskania warunków zabudowy, traktowane są jako inwestycyjne. 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z przeglądarki. W przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Nasi pracownicy dobrze znają teren, który obsługują i udzielą Państwu wszystkich informacji, które z naszej strony mogą stanowić pomoc w dokonaniu dobrego wyboru.  Proszę pamiętać, że żadna, nawet najlepsza wyszukiwarka, nie zastąpi osobistego kontaktu z osobą, która zna oferty i potrafi dopasować wybór do Państwa potrzeb.