Z przyjemnością gościmy Państwa na naszej stronie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji związanych z obrotem nieruchomościami. Poprowadzimy Państwa przez cały proces – od podjęcia decyzji do finalizacji transakcji. Zapewniamy miłą, rzetelną oraz profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, bo każdy z Państwa ma inne oczekiwania i potrzeby. Swoją pracę wykonujemy z dużym zaangażowaniem, co przekłada się na skuteczność i Państwa zadowolenie. Mamy satysfakcję z tego, że w dzisiejszych trudnych czasach, z powodzeniem przeprowadzamy transakcje, a nasi klienci polecają nas innym. Jesteśmy skuteczni dzięki temu, że poważnie podchodzimy do podjętych zobowiązań i intensywnie pracujemy nad ofertami. Spotykamy się z uznaniem ze strony klientów poszukujących nieruchomości, gdyż zapewniamy im kompletną, dostosowaną do ich potrzeb obsługę.

Działamy na podstawie licencji zawodowej Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 12322. Nasze usługi objęte są ochroną ubezpieczeniową - posiadamy OC działalności zawodowej.

Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje zdobywając najnowszą wiedzę podczas wielu szkoleń, konferencji, spotkań branżowych, a także analizaując rynek i przepisy prawne we własnym zakresie.

W codziennej pracy przestrzegamy wszelkich norm prawnych oraz Standardów Zawodowych

Jesteśmy członkiem WSPON - Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami
oraz  PFRN - Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Współpracujemy z najpopularniejszymi portalami ogłoszeniowymi, dzięki czemu nasze oferty są skutecznie promowane.

 

Stosujemy również inne narzędzia marketingowe, dostosowane indywidualnie do konkretnych ofert.

 

Oferty na wyłączność są prezentowane w systemie MLS co sprawia, że trafiają do biur nieruchomości w całej Polsce.

Zapewniamy obsługę z uzyskaniu finansowania za zakup nieruchomości.

Działamy głównie na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, ale przeprowadzamy transakcje również w innych rejonach. Jesteśmy rozpoznawalni w swojej okolicy.

 

Wielu klientów poszukujących zgłasza się do nas z przekonaniem, że to właśnie u nas uzyskają najpełniejszą ofertę. Cieszymy się ogromnie i ustawicznie pracujemy nad tym, aby nie zawieźć Państwa zaufania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 
 
 
 
 
 
Prosimy o zapoznanie się z poniższą notą prawną.
 
Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.
 
 
Agencja nieruchomości Ożarów - własne mieszkanie Ożarów
Adviser Nieruchomości to dobry adresat, jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem mieszkania w Ożarowie Mazowieckim lub okolicach. Posiadamy bogatą ofertę mieszkań z rynku wtórnego. Dzięki współpracy z nami zaoszczedzą Państwo swój cenny czas i wybiorą najkorzystniej dla siebie.
 
Agencja nieruchomości Błonie - własne mieszkanie Błonie
Adviser Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą jeśli Państwa celem jest mieszkanie w Błoniu. Posiadamy również szeroką ofertę na rynku wtórnym w błoniu.
 
Atrakcyjne oferty - działka Błonie, działka Leszno, działka Ożarów, działka Płochocin
Niezależnie od tego czy celem Państwa poszukiwań jest działka Błonie, działka Leszno, działka Ożarów czy też działka Płochocin, nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by zaspokoić Państwa oczekiwania. Znamy te okolice i potrafimy dobrze doradzić i pokazać zalety, jak też minusy danej lokalizacji.
 
Działka trasa poznańska
Nie słabnącym zainteresowaniem cieszą się działki przy trasie poznańskiej. Dysponujemy ofertą w tym zakresie, jak również możemy w każdej chwili tę ofertę poszerzyć gdyż właściciele nieruchomości znają nas i chętnie podejmują współpracę.