Pod koniec przyszłego roku pojawi się możliwość latania w Gminie Ożarów Mazowiecki. Nie potrzebny nam będzie do tego spadochron ani żadna bungee gumowa lina. Niesamowitych wrażeń unoszenia się w powietrzu dostarczy nam tunel aerodynamiczny  – pierwszy w Polsce tego typu obiekt sportowy. Będą mogli z niego korzystać nie tylko skoczkowie w celach treningowych, ale każdy z nas. Obiekt zostanie usytuowany  w Morach tuż obok wjazdu na drogę ekspresową S8.

Ten nowoczesny i profesjonalny obiekt będzie przypominał kosmiczny „komin” o średnicy ok. 4,5m  i wysokości ok. 14m. Złudne poczucie stanu nieważkości, czy też efekt swobodnego spadania zapewni strumień powietrza o prędkości przekraczającej 270km/h.

Dodatkową atrakcją będzie sporych rozmiarów ściana wspinaczkowa, restauracja oraz klub fitness.

Tak  niezwykła oferta umożliwi ciekawą formę spędzania wolnego czasu. Zamysłem inwestorów jest również propagowanie aktywnego stylu życia z opcją spotkań integracyjnych dla firm.

Cieszymy się, że nasze doświadczenie i wiedza były pomocne w wyborze lokalizacji dla tej inwestycji oraz w przygotowaniu transakcji nabycia gruntu. Jesteśmy dumni, że na terenie właśnie naszej Gminy znajdzie się tak prestiżowe przedsięwzięcie.

 

Zapraszamy do obejrzenia reportażu

http://www.youtube.com/watch?v=-KVCSQbHnqE